Ogłoszenie

W sparingach prowadzi Real Pawełdinha.

#1 2012-09-23 15:55:20

Junak

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 1
Punktów :   

Nabór na Moderatora Chatu

Ogłaszam nabór na moderatora chatu



Zastosuj się do wzoru:

Wiek:
Doświadczenie
Ile dziennie czasu będę poświęcał:
Dlatego ja, bo:

Offline

 

#2 2012-09-23 16:24:34

Administrator 2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nabór na Moderatora Chatu

Wiek: 16 lat i 4 dni
Doświadczenie: dotychczas jedynie jako redaktor, a tutaj jak widać administrator
Ile dziennie czasu będę poświęcał: tyle ile będę mógł...a to jest dużo.
Dlatego ja, bo: jestem odpowiedzialny, pracowity sumienny, nie stosuje zasady kolega to potraktuje łagodniej...nie przychodzi mi więcej nic do głowy, na reda podanie miało długość pół strony ;D chętnie pomagam innym...więcej nic nie pisze bo nie przychodzi mi nic do głowy.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie.

Pozdrawiam Thriller.

Podanie Przyjęte // Junak

Offline

 

#3 2012-09-26 19:35:24

Pawełdinho

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 20
Punktów :   

Re: Nabór na Moderatora Chatu

Wiek: 12 lat i 6 dni
Doświadczenie: Redaktor wielu gazet, twórca stron www, oraz gier, Moderator Chatu (FT2)
Ile dziennie czasu będę poświęcał: Hmmm... dobre pytanie, myślę, że bardzo dużo, w końcu po to tu będę.
Dlatego ja, bo: Jeśli chodzi o Chat to zarówno tam jak i na boisku, nie mam przyjaciół każdy jest moim kolegom, ale zbytnio mnie to nie interesuję, u mnie zawsze zwycięży prawda! Jestem człowiekiem który lubi współpracować z innym, jestem zarówno pomocny jak i odpowiedzialny (Nie zapominając o pracowitości).

Pozdro!

Pawełdinho


Podanie przyjęte/// Pawełdinho

Offline

 

#4 2012-09-26 20:32:31

Franek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: Nabór na Moderatora Chatu

Wiek: 12 lat
Doświadczenie: Własny manager i tam admin chatu oraz praca od 2010 (grudzień) z innymi serwisami
Ile dziennie będe pościęcał czasu: W Weekendy ok. 6 godzin ale w tygdniu to wiecie szkoła więc ok. 2 godzin
Dlaczego ja: Łatwo zaprzyjaźniam się z innymi i potrafie dobrze z kimś negocjować.A zresztą mam doświdczenie.


Liczę na miłą współpracę!!!


Franek

Podanie przyjęte/// Pawełdinho

Offline

 

#5 2012-09-28 17:53:47

Mariuszek34

Moderator

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 16
Punktów :   

Re: Nabór na Moderatora Chatu

Wiek: 14 lat
Doświadczenie: Własny manager nawet 2 praca od 2011 roku z serwisem mojego wujka.
Ile Dziennie będe poświęcał czasu: W Weekendy nawet 8 godzin niestety w tygodniu wcale nie wejde.
Dlaczego ja: Szybko zaprzyjaźniam się mam kilku wspaniałych kumpli Franka i Slawka

LICZĘ NA MIŁĄ WSPÓŁPRACĘ

  Mariusz

Podanie przyjęte/// Sławek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagogika-aps.pun.pl www.stosunki07.pun.pl www.possessedbydevilguild.pun.pl www.groupix.pun.pl www.bulgariateam.pun.pl